Продукція > Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються > Блок живлення що вбудовується 600W 12V PSP-600-12 MeanWell
Блок живлення що вбудовується 600W 12V PSP-600-12
Блок живлення що вбудовується 600W 12V PSP-600-12 MeanWell
psp-600-spec-datasheet.pdf
Код товару: 106718
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 88...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 50 A
Pмакс., W: 600 W
Габарити: 170x120x93 mm
ККД і робоча температура: 84%, -20...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PSP-600-12 PSP-600-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PSP-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Packaging: Box
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 50 A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PSP-600-12 PSP-600-12 Виробник : MEAN WELL PSP_600_SPEC.pdf Power Supplies - Chassis Mount 12V 50A 600W Active PFC Function
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
PSP-600-12 PSP-600-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. psp600spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 50A 600W 15-Pin
на замовлення 4 шт:
PSP-600-12 PSP-600-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=PSP-600 Description: MEAN WELL - PSP-600-12 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 600 W, 12 V, 50 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: PSP-600 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 50A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 600W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3 шт:
на замовлення 8 шт:
товару немає в наявності
PSP-600-12 Виробник : MEAN WELL PSP-600-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 90-264VAC/124-370VDC, Вихід: 12V/50A, розміри 170х120х93, -20...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
PSP-600-12 Виробник : MEAN WELL PSP-600-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 90-264VAC/124-370VDC, Вихід: 12V/50A, розміри 170х120х93, -20...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт