PSPT-250-175-YL
PSPT-250-175-YL Brady Corporation
Виробник: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLV 16~10AWG 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: WIRE MARK SLV 16~10AWG 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.25" Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.22" (2.4mm ~ 5.5mm), Part Status: Active.