PSPT-750-175-WT
PSPT-750-175-WT Brady Corporation
Виробник: Brady Corporation
Description: WIRE MARK SLEEV 8~1 AWG 1=100PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 1.75" W x 0.75" Dia (44.5mm x 19.1mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.70" (6.4mm ~ 17.8mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARK SLEEV 8~1 AWG 1=100PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 1.75" W x 0.75" Dia (44.5mm x 19.1mm); Cable O.D. 0.25" ~ 0.70" (6.4mm ~ 17.8mm), Part Status: Active.