PSR030FL0630Z
PSR030FL0630Z Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSES POWR-SPEED
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm)
Fuse Type: Square
Current Rating (Amps): 630A
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Semiconductors
Approval Agency: CE, cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 150kA DC
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 700 VAC
Voltage Rating - DC: 550 VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSES POWR-SPEED, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 1.969" L x 1.693" W x 1.929" H (50.00mm x 43.00mm x 49.00mm), Fuse Type: Square, Current Rating (Amps): 630A, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Semiconductors, Approval Agency: CE, cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 150kA DC, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 700 VAC, Voltage Rating - DC: 550 VDC.