PSR032US0800X
PSR032US0800X Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC
Packaging: Box
Features: Indicating
Size / Dimension: 1.898" L x 2.362" W x 2.598" H (48.20mm x 60.00mm x 66.00mm)
Fuse Type: Square
Current Rating (Amps): 800A
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Semiconductors
Approval Agency: CE, cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 150kA DC
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 700 V
Voltage Rating - DC: 600 V
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE SQUARE 800A 700VAC/600VDC, Packaging: Box, Features: Indicating, Size / Dimension: 1.898" L x 2.362" W x 2.598" H (48.20mm x 60.00mm x 66.00mm), Fuse Type: Square, Current Rating (Amps): 800A, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Semiconductors, Approval Agency: CE, cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 150kA DC, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 700 V, Voltage Rating - DC: 600 V.