PSR032US1500X
PSR032US1500X Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: FUSES POWR-SPEED
Features: Indicating
Packaging: Bulk
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 1.937" L x 2.362" W x 2.598" H (49.20mm x 60.00mm x 66.00mm)
Fuse Type: Square
Current Rating (Amps): 1.5kA
Mounting Type: Bolt Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Semiconductors
Approval Agency: CE, cURus, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 150kA DC
Voltage Rating - AC: 500 VAC
Voltage Rating - DC: 450 VDC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSES POWR-SPEED, Features: Indicating, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 1.937" L x 2.362" W x 2.598" H (49.20mm x 60.00mm x 66.00mm), Fuse Type: Square, Current Rating (Amps): 1.5kA, Mounting Type: Bolt Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Semiconductors, Approval Agency: CE, cURus, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA AC, 150kA DC, Voltage Rating - AC: 500 VAC, Voltage Rating - DC: 450 VDC.