PSV-EBAD-65USB
PSV-EBAD-65USB Pulsiv Limited
PSV-EBAD-65USB%2BDatasheet.pdf
Виробник: Pulsiv Limited
Description: 65W USB-C EVALUATION BOARD
Packaging: Box
Voltage - Output: 5 ~ 20V
Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC
Current - Output: 3.25A
Frequency - Switching: 125kHz
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: AC/DC Converter
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Power - Output: 65W
Contents: Board(s)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 65W USB-C EVALUATION BOARD, Packaging: Box, Voltage - Output: 5 ~ 20V, Voltage - Input: 90 ~ 265 VAC, Current - Output: 3.25A, Frequency - Switching: 125kHz, Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: AC/DC Converter, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Power - Output: 65W, Contents: Board(s).