Продукція > VCC > PT-TH17-0540-RK
PT-TH17-0540-RK
PT-TH17-0540-RK VCC
Piezo_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Piezo Transducer TH 17mm 5V 4.0kHz Rd
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук