Продукція > VCC > PT-TH24-0530-RK
PT-TH24-0530-RK
PT-TH24-0530-RK VCC
Piezo_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Piezo Transducer TH 24mm 5V 3.0kHz Rd
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук