Продукція > VCC > PT-TH30-1225-RK
PT-TH30-1225-RK
PT-TH30-1225-RK VCC
Piezo_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Piezo Transducer TH 30mm 12V 2.5kHz Rd
на замовлення 960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук