Продукція > VCC > PT-TH39-0934-RK
PT-TH39-0934-RK
PT-TH39-0934-RK VCC
Piezo_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Piezo Transducer TH 39mm 9V 3.4kHz Rd
на замовлення 990 шт:
Написати відгук