PT-XDT70-S15C
PT-XDT70-S15C Piezo Electric Technology
Виробник: Piezo Electric Technology
Description: PIEZO MOTOR, STAGE, ACTUATOR 15M
Packaging: Box
Voltage - Rated: 5VDC
Type: Linear Actuator
Accuracy: ±2µm
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Termination Style: Connector
Stroke Length: 0.591" (15.00mm)
Motor Type: Piezoelectric
Speed: 0.39 in/s (10.0 mm/s)
Load Force (Dynamic): 0.71ozf (196.0mN)
Load Force (Static): 0.55lbf (2.5N)
Feedback Type: Incremental Encoder
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PIEZO MOTOR, STAGE, ACTUATOR 15M, Packaging: Box, Voltage - Rated: 5VDC, Type: Linear Actuator, Accuracy: ±2µm, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Termination Style: Connector, Stroke Length: 0.591" (15.00mm), Motor Type: Piezoelectric, Speed: 0.39 in/s (10.0 mm/s), Load Force (Dynamic): 0.71ozf (196.0mN), Load Force (Static): 0.55lbf (2.5N), Feedback Type: Incremental Encoder.