PT200MYN16 KYOCERA AVX
PT200MYN16-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 200A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: Module
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV
Current - Average Rectified (Io): 200 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.43 V @ 300 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 mA @ 1600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 200A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: Module, Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV, Current - Average Rectified (Io): 200 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.43 V @ 300 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 mA @ 1600 V.
Інші пропозиції PT200MYN16
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT200MYN16 PT200MYN16 Виробник : KYOCERA AVX PT200MYN16_file-3165423.pdf Diode Modules DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 200A