PT50-1020-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .025ohm VrtMnt 2LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT50-1020-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50-1020-VM PT50-1020-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .025ohm VrtMnt 2LeadClip Tor