PT50-1320HM
PT50-1320HM API Delevan
PT-4767.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .02ohm HznMnt Toroid PwrInd
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50-1320HM PT50-1320HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .02ohm HznMnt Toroid PwrInd
на замовлення 62 шт:
Кількість Ціна
PT50-1320HM Виробник : API Delevan Inc. PT.pdf Description: FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH