PT50-780HM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .05ohm HznMnt Toroid PwrInd.
Інші пропозиції PT50-780HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50-780HM PT50-780HM Виробник : API Delevan PT-4767.pdf Fixed Inductors 50uH 15% .05ohm HznMnt Toroid PwrInd
товару немає в наявності
PT50-780HM PT50-780HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .05ohm HznMnt Toroid PwrInd