PT50-900HM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .03ohm HznMnt Toroid PwrInd.
Інші пропозиції PT50-900HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50-900HM PT50-900HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .03ohm HznMnt Toroid PwrInd