PT50KN16 KYOCERA AVX
PT50KN16-file.pdPT50KN16-file.pdf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: BRIDGE RECT 3P 1.6KV 50A MODULE
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Diode Type: Three Phase
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: Module
Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV
Current - Average Rectified (Io): 50 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.24 V @ 50 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 mA @ 1600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 3P 1.6KV 50A MODULE, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Diode Type: Three Phase, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: Module, Voltage - Peak Reverse (Max): 1.6 kV, Current - Average Rectified (Io): 50 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.24 V @ 50 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 mA @ 1600 V.
Інші пропозиції PT50KN16
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50KN16 PT50KN16 Виробник : KYOCERA AVX PT50KN16-file.pdPT50KN16-file.pdf.pdf Diode Modules DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 50A