PT50R-1020 API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 7A 25 MOHM TH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .025ohm VrtMnt Toroid Radial.
Інші пропозиції PT50R-1020
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50R-1020 PT50R-1020 Виробник : API Delevan PT-4767.pdf Fixed Inductors 50uH 15% .025ohm VrtMnt Toroid Radial
товару немає в наявності
PT50R-1020 PT50R-1020 Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .025ohm VrtMnt Toroid Radial