PT50R-1320HM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .02ohm HznMnt Toroid PwrInd.
Інші пропозиції PT50R-1320HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50R-1320HM PT50R-1320HM Виробник : API Delevan PT-4767.pdf Fixed Inductors 50uH 15% .02ohm HznMnt Toroid PwrInd
товару немає в наявності
PT50R-1320HM PT50R-1320HM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .02ohm HznMnt Toroid PwrInd