PT50R-780
PT50R-780 Delevan
PT.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .05ohm VrtMnt Toroid Radial
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50R-780 PT50R-780 Виробник : API Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .05ohm VrtMnt Toroid Radial
на замовлення 76 шт:
Кількість Ціна
PT50R-780 Виробник : API Delevan Inc. PT.pdf Description: FIXED IND 50UH 3.8A 50 MOHM TH