PT50R-900-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 50UH 5.6A 30 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 50uH 15% .03ohm VrtMnt 2LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT50R-900-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT50R-900-VM PT50R-900-VM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 50uH 15% .03ohm VrtMnt 2LeadClip Tor