PT75-1260-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 75uH 15% .035ohm VrtMnt 2LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT75-1260-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75-1260-VM PT75-1260-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .035ohm VrtMnt 2LeadClip Tor