PT75-1260 API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 1.260" Dia x 0.600" W (32.00mm x 15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 75 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 1.260" Dia x 0.600" W (32.00mm x 15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 75 µH, Current Rating (Amps): 7.4 A.
Інші пропозиції PT75-1260
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75-1260 PT75-1260 Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .035ohm VrtMnt Toroid Radial