PT75-1550 API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 1.550" Dia x 0.640" W (39.37mm x 16.26mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Inductance: 75 µH
Current Rating (Amps): 10.6 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 1.550" Dia x 0.640" W (39.37mm x 16.26mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Inductance: 75 µH, Current Rating (Amps): 10.6 A.
Інші пропозиції PT75-1550
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75-1550 PT75-1550 Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .025ohm VrtMnt Toroid Radial