PT75-900-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 75uH 15% .06ohm VrtMnt 2LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT75-900-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75-900-VM PT75-900-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .06ohm VrtMnt 2LeadClip Tor