PT75-980-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 5.2A 40 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 75uH 15% .04ohm VrtMnt 2LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT75-980-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75-980-VM PT75-980-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .04ohm VrtMnt 2LeadClip Tor