PT75-980HM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 5.2A 40 MOHM TH
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 75uH 15% .04ohm HznMnt Toroid PwrInd.
Інші пропозиції PT75-980HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75-980HM PT75-980HM Виробник : API Delevan PT-4767.pdf Fixed Inductors 75uH 15% .04ohm HznMnt Toroid PwrInd
товару немає в наявності
PT75-980HM PT75-980HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .04ohm HznMnt Toroid PwrInd