PT750-1400HM API Delevan Inc.
page103_106_ptseries.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±15%
Package / Case: Radial, Horizontal (Open)
Size / Dimension: 1.450" Dia (36.83mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Toroidal
DC Resistance (DCR): 350mOhm Max
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.580" (14.73mm)
Part Status: Active
Inductance: 750 µH
Current Rating (Amps): 2.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±15%, Package / Case: Radial, Horizontal (Open), Size / Dimension: 1.450" Dia (36.83mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Toroidal, DC Resistance (DCR): 350mOhm Max, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.580" (14.73mm), Part Status: Active, Inductance: 750 µH, Current Rating (Amps): 2.6 A.
Інші пропозиції PT750-1400HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT750-1400HM PT750-1400HM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Power Inductors - Leaded 750uH 15% .35ohm HznMnt Toroid PwrInd