PT750-1700-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 750uH 15% .28ohm VrtMnt 4LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT750-1700-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT750-1700-VM PT750-1700-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Common Mode Chokes / Filters 750uH 15% .28ohm VrtMnt 4LeadClip Tor