PT750-2050-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 750uH 15% .15ohm VrtMnt 4LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT750-2050-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT750-2050-VM PT750-2050-VM Виробник : API Delevan PT-4767.pdf Fixed Inductors 750uH 15% .15ohm VrtMnt 4LeadClip Tor
товару немає в наявності
PT750-2050-VM PT750-2050-VM Виробник : Delevan page103_106_ptseries-3359632.pdf Common Mode Chokes / Filters 750uH 15% .15ohm VrtMnt 4LeadClip Tor