PT750R-2050-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 750uH 15% .15ohm VrtMnt 4LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT750R-2050-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT750R-2050-VM PT750R-2050-VM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Common Mode Chokes / Filters 750uH 15% .15ohm VrtMnt 4LeadClip Tor