PT75R-1260-VM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 75uH 15% .035ohm VrtMnt 2LeadClip Tor.
Інші пропозиції PT75R-1260-VM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75R-1260-VM PT75R-1260-VM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .035ohm VrtMnt 2LeadClip Tor