PT75R-980HM API Delevan Inc.
PT.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 75UH 5.2A 40 MOHM TH
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 75uH 15% .04ohm HznMnt Toroid PwrInd.
Інші пропозиції PT75R-980HM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PT75R-980HM PT75R-980HM Виробник : API Delevan PT-4767.pdf Fixed Inductors 75uH 15% .04ohm HznMnt Toroid PwrInd
товару немає в наявності
PT75R-980HM PT75R-980HM Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf Power Inductors - Leaded 75uH 15% .04ohm HznMnt Toroid PwrInd