PT79SR105H
PT79SR105H Texas Instruments
Виробник: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER -5V
Features: OTP, SCP
Packaging: Tray
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.94" L x 0.90" W x 0.31" H (23.9mm x 22.9mm x 7.9mm)
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): -30V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): -9V
Voltage - Output 1: -5V
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER -5V, Features: OTP, SCP, Packaging: Tray, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.94" L x 0.90" W x 0.31" H (23.9mm x 22.9mm x 7.9mm), Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): -30V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): -9V, Voltage - Output 1: -5V, Number of Outputs: 1.