PT8420-0015-321-1122 TE Connectivity Measurement Specialties
Виробник: TE Connectivity Measurement Specialties
Description: PT8420-0015-321-1122
Mounting Type: Chassis Mount
Output: 4mA ~ 20mA
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Cable
Voltage - Supply: 8V ~ 34V
Linear Range: 0 ~ 381.00mm (0 ~ 15.00")
Написати відгук
Description: PT8420-0015-321-1122, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Output: 4mA ~ 20mA, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Cable, Voltage - Supply: 8V ~ 34V, Linear Range: 0 ~ 381.00mm (0 ~ 15.00"), Actuator Type: String Potentiometer, Technology: Resistive, For Measuring: Linear Position, Output Signal: Clockwise Increase.