Продукція > BOURNS INC. > PTA3043-2215DPB503
PTA3043-2215DPB503 Bourns Inc.
PTA.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 50K OHM 200MW TOP 30MM
Power (Watts): 200mW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 30mm
Fader Type: Standard
Resistance: 50 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 50K OHM 200MW TOP 30MM, Power (Watts): 200mW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 1.772" L x 0.354" W x 0.256" H (45.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 30mm, Fader Type: Standard, Resistance: 50 kOhms.