Продукція > BOURNS > PTA6043-2015CPA223
PTA6043-2015CPA223
PTA6043-2015CPA223 Bourns
pta.pdf
Виробник: Bourns
Slide Potentiometers 22K AUDIO
на замовлення 619 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 22KOHM 0.125W TOP 60MM, Packaging: Tray, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Part Status: Active, Fader Type: Standard, Resistance: 22 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTA6043-2015CP-A223 PTA6043-2015CP-A223 Виробник : Bourns Ползунковый, 60 мм, тип А, 22 кОм... Група товару: Резистори Од. вим: 100 шт
товару немає в наявності
PTA6043-2015CPA223 PTA6043-2015CPA223 Виробник : Bourns Inc. pta.pdf Description: SLIDE POT 22KOHM 0.125W TOP 60MM
Packaging: Tray
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.256" H (75.00mm x 9.00mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Part Status: Active
Fader Type: Standard
Resistance: 22 kOhms