Продукція > BOURNS INC. > PTE60-151B-103B1
PTE60-151B-103B1 Bourns Inc.
pte.pdf?sfvrsn=34865e6d_6
Виробник: Bourns Inc.
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук