PTE7500-11AG-1A016
PTE7500-11AG-1A016 Sensata Technologies
PTE7500.pdf
Виробник: Sensata Technologies
Description: INDUSTRIAL DIGITAL PRESSURE SENS
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded
Output Type: CAN
Operating Pressure: 232.06PSI (1600kPa)
Pressure Type: Gauge
Accuracy: ±1.5%
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 9V ~ 32V
Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) A DIN 3852-E
Applications: Industrial Automation
Port Style: Threaded
Написати відгук
Description: INDUSTRIAL DIGITAL PRESSURE SENS, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded, Output Type: CAN, Operating Pressure: 232.06PSI (1600kPa), Pressure Type: Gauge, Accuracy: ±1.5%, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 9V ~ 32V, Port Size: Male - 1/4" (6.35mm) A DIN 3852-E, Applications: Industrial Automation, Port Style: Threaded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTE7500-11AG-1A016 PTE7500-11AG-1A016 Виробник : Sensata Technologies Sensata_4-23-2024_pte7500-canopen-pressure-sensor-datasheet.pdf Pressure Sensors - Industrial Industrial Digital Pressure Sensor, 16 bar, CANopen, G1/4, FKM seal