Продукція > VISHAY > PTF51100K00BXEB
PTF51100K00BXEB
PTF51100K00BXEB Vishay
ptf.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 100K Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±15ppm/°C Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук