Продукція > VISHAY > PTF56100K00BXEB
PTF56100K00BXEB
PTF56100K00BXEB Vishay
ptf.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 100K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±15ppm/°C Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук