Продукція > VISHAY > PTF56100R00TYEA
PTF56100R00TYEA
PTF56100R00TYEA Vishay
ptf.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 100 Ohm 0.01% 0.125W(1/8W) ±10ppm/°C Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук