Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AR121M9N51B1
PTGL05AR121M9N51B1 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.256" T (6.50mm x 6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 47 mA
Current - Trip (It): 75 mA
Voltage - Max: 265V
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Current - Max: 300 mA
Resistance - Initial (Ri) (Min): 96 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 144 Ohms
Resistance - 25°C (Typ): 120 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.256" Dia x 0.256" T (6.50mm x 6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 47 mA, Current - Trip (It): 75 mA, Voltage - Max: 265V, Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Current - Max: 300 mA, Resistance - Initial (Ri) (Min): 96 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 144 Ohms, Resistance - 25°C (Typ): 120 Ohms.