Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL05AR301M7N52B0
PTGL05AR301M7N52B0 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FD
Packaging: Bulk
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Current - Hold (Ih) (Max): 22 mA
Current - Trip (It): 55 mA
Voltage - Max: 160V
Current - Max: 300 mA
Resistance - Initial (Ri) (Min): 240 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 360 Ohms
Resistance - 25°C (Typ): 300 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Current - Hold (Ih) (Max): 22 mA, Current - Trip (It): 55 mA, Voltage - Max: 160V, Current - Max: 300 mA, Resistance - Initial (Ri) (Min): 240 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 360 Ohms, Resistance - 25°C (Typ): 300 Ohms.