Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AR330M6A54B3
PTGL07AR330M6A54B3 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FD
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Current - Hold (Ih) (Max): 130 mA
Current - Trip (It): 200 mA
Voltage - Max: 140V
Current - Max: 500 mA
Resistance - Initial (Ri) (Min): 26.4 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 39.6 Ohms
Resistance - 25°C (Typ): 33 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Disc, Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Current - Hold (Ih) (Max): 130 mA, Current - Trip (It): 200 mA, Voltage - Max: 140V, Current - Max: 500 mA, Resistance - Initial (Ri) (Min): 26.4 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 39.6 Ohms, Resistance - 25°C (Typ): 33 Ohms.