Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS121M0N51B0
PTGL07AS121M0N51B0 Murata Electronics
r90e-837187.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 120ohms 280volt 8.4A ICL D=7.8mm LS=5.0mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук