Продукція > MURATA ELECTRONICS > PTGL07AS181M0N51A0
PTGL07AS181M0N51A0
PTGL07AS181M0N51A0 Murata Electronics
bk-e0941m-ptgl07as-280v-e-1518470.pdf
Виробник: Murata Electronics
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 180ohms 280volt 6.2A ICL D=7.8mm LS=5.0mm
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук