PTL-25-423
PTL-25-423 Brady Corporation
B-423.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W
Packaging: Bulk
Length: 1.250" (31.75mm)
Width: 0.250" (6.35mm)