PTL-25-724
PTL-25-724 Brady Corporation
BMP61_Printer_Brochure.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 1.250" (31.75mm)
Width: 0.250" (6.40mm)
Material - Body: Polyimide
Label Type: Die Cut
Applications: Electronic Labeling
Color - Background: Amber
Location: Indoor
Printer Name: BMP61, BMP71 (with media adapter), M611, R4300
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL, 0.25 IN H X 1.25 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Length: 1.250" (31.75mm), Width: 0.250" (6.40mm), Material - Body: Polyimide, Label Type: Die Cut, Applications: Electronic Labeling, Color - Background: Amber, Location: Indoor, Printer Name: BMP61, BMP71 (with media adapter), M611, R4300.